להזמנות:
055-970-5877

מחירון

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

מחירון שליחויות לשנת 2023

חברות שליחויות בישראל מספקות שירות נדרש, מוערך, שעונה על פתרון מאוד אידיאלי – אספקת מוצרים. השירות נדרש לאנשים פרטיים, לחנויות מקומיות ורשתות ארציות, למשרדים ואנשי חוק, ולבעלי עסקים. למעשה, כל אחד הנדרש בשירותי הפצה או שילוח יכול להשתמש בשירותים כאלה ואחרים. בדף זה, תקבלו את כל המידע המקיף, כל המידע החשוב לדעת אודות מחירון שליחויות לשנת 2022-2023, מדויק ומקיף.

 

מחירון מעודכן עבור שליחויות לשנת 2023
המחירים במחירון יכולים להשתנות מאזור לאזור
להזמנות וייעוץ טלפוני לשליחות חייגו כעת:
055-970-5877

מחירון שליחויות

 

מחירון שליחויות דחופות

מחירון שליחויות דחופות עונה על צורך או פתרון אידיאלי – אספקת מוצרים או חבילות במהירות האפשרית. לרוב, חנויות מקומיות וארציות משתמשות בשירות זה לתקופות תכופות, מידי יום, שבוע, או ברמה החודשית. אם זאת, גם אנשים פרטיים משתמשים בשירות זה למגוון רחב של מטרות – שליחויות קטנות, העברות, ועוד. אז מהם בעצם המחירים עבור שליחויות דחופות? כמה זה יעלה לכם בצורה הכמעט מדויקת? הנה המחירים:

סוג השליחות מחיר משוער
שליחויות מהיום להיום
שליחויות מקומית (עירונית) מהיום להיום, עבור חבילה, מכתב, מוצרים, או אביזרים עד 20 ק"ג.
 

החל מ־70 ₪

שליחויות מהיום למחר
שליחויות מהיום למחר, שליחות עירונית מקומית של חבילות קטנות, מוצרים, אביזרים, וכו'. השליחות מותנעת עד 20 ק"ג לכל היותר.
החל מ־60 ₪
שליחות מעכשיו לעכשיו (מהרגע להרגע)

שליחות מעכשיו לעכשיו, בצורה מהירה מהרגיל. שליחות בפריסה ארצית בתוך כמה שעות, עבור מוצרים, חבילות, ומכתבים חשובים.

החל מ־120 ₪
שליחויות דחופות עד שעתיים
שליחויות מקומיות ודחופות עד שעתיים מרגע ההזמנה. שליחות דחופה עד 20 ק"ג של מוצרים, חבילות, ואביזרים משלימים.
החל מ־150 ₪
שליחויות דחופות עד 90 דקות
שליחויות דחופות עד שעה וחצי (90 דקות), שליחויות מהירות מאוד בצורה עירונית או בין עירונית, ולעיתים גם ארצית, עד 20 ק"ג.
החל מ־180 ₪


*המחירים תלויים במדדים. אם זאת, אלה המחירים המדויקים לצרכן ולעסקים, בהתאם לתקנון האתר.

 

מחירון שליחויות משפטיות

שליחויות משפטיות הם שליחויות חשובות מאוד אשר דורשות התחייבות מצד חברת שליחויות המקומית. ברוב המוחלט של המקרים, מדובר בשליחות למשרדי עריכת דין, לבתי משפט, לרשמי חברות, ולעוד הרבה. שליחות משפטית מעניקה לכם חיסכון מרבי בזמן, התחייבות לשליחת המידע, וכמובן נתונים כאלה ואחרים. לפיכך, מכיוון שמדובר בשליחות די חשובה, המחירים צפויים להיות יקרים יותר משליחות מהירה או רגילה. וכעת, מה לגבי המחירים? כמה זה באמת יעלה לכם? הנה מחירון לשנת 2023 עבור שליחות משפטית:

סוג השליחות מחיר משוער
שליחות משפטית בגבולות העיר (מקומית)
שליחות משפטית בגבולות העיר, בצורה מקומית, מעניקה שירותי שילוח לבתי משפט, למשרדי דין, לרשם החברות ורישום המקרקעין, ולארגונים נוספים. שליחות מהירה עם התחייבות.
החל מ־100 ₪
שליחות משפטית עירונית
שליחות משפטים הכוללת העברת ניירת, מכתבים, מסמכים חשובים, או חפצים משפטיים לבתי המשפט, לרשם המקרקעין או החברות, ואף למשטרה. השליחות מוגבלת עד 30 ק"מ בלבד.
החל מ־150 ₪
שליחות משפטית בין עירונית ופריסה גדולה
שליחות משפטים עד 100 ק"מ לצרכי משפט ודין. השליחות נתמכת לאביזרים משפטים, מכתבים וחוזים חשובים, מסמכים משפטים, וכל דבר אחר. השליחות כוללת המתנה של כ־60 דקות לכל היותר.
החל מ־280 ₪
שליחות משפטית בהתאמה אישית
שליחות משפטית בהתאמה אישית לצרכי משפט. אפשרות לשליחות משפטית ארצית, בפריסה מלאה. ניתן לשלוח כל מסמך, מזהה, חוזים, וכו'.
התאמה אישית, על פי דרישה ויעדים.


*המחירים משתנים בהתאם לזמני ההמתנה, ומשתנים בהתאמה לצרכי הלקוח, בהתאם לתקנון השירות.

 

למה לבחור דווקא בשליחויות ישראל?

במאמר זה, סיכמנו את המחירון הישראלי לשירותי שילוח ומשלוחים ארציים, מקומיים, ועירוניים לפי דרישה. שליחויות ישראל מתחייבת לעמוד ביעדים, בזמני ההספקה, ובמחירים המשתלמים ביותר בישראל, ללא ספק. ובכל זאת, למה כדאי לבחור דווקא בשליחויות ישראל? מה מייחד אותנו לעומת המתחרים? הנה כמה דברים: הראשונה, שירות בפריסה ארצית מלאה, כל הארץ. השנייה, ניסיון רב בשנים למניעת הפתעות ואיחורים. השלישית, שליחות מהירות אקספרס, מהיום להיום, מהיום למחר – הכי מהיר בארץ. הרביעית, יחס אישי. החמישית, פתרונות שילוח בכמויות גדולות, לחברות וארגונים תעשייתיים. בקיצור, חברה עם אחריות.

מעוניינים בשירותי משלוחים ברחבי הארץ? רוצים פרטנר שיסב לכם שקט ושלווה? מישהו לסמוך עליו? הגעתם למקום הנכון! שליחויות ישראל לטובת הצרכנים והעסקים כאחד, לטובת כלל לקוחותינו. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר משתלמת ביותר התקשרו עכשיו – 055-970-5877

icon

משלוח חבילה בארץ משתנה בהתאם לאזור השליחות ולגודל החבילה שצריך לשלוח, המחירים בדר"כ נעים בין 10 ש"ח ויכול להגיע גם ל-300 ש"ח לחבילה גדולה עם מרחק נסיעה גדול

icon

שליח עד הבית של חברת שליחויות ישראל באופן חד פעמי, המחירים מתחילים מ-35 ש"ח לשליחות מקומית