להזמנות:
055-970-5877

משלוחים בארץ

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

שליחויות בארץ במהירות עם אמינות

לא פעם קרה לכם שהייתם זקוקים לשירות שליחויות בארץ ולא ידעתם לאן לפנות, אנו שמחים לבשר לכם שהיום אנו יכולים לספק לכם את השירות באיכות ובאמינות גבוהה עבור אנשים פרטיים ועבור עסקים ולכל רחבי הארץ, נציגי החברה ישמחו לעזור לכם בהתאם לצורכיכם.


הזמנת שליחויות בארץ מהיום להיום
כולל השוואת מחירים מהירה!
זמינים 24 שעות עבורכם
עושים שליחויות חד פעמי או באופן שוטף

להזמנת משלוח מהיר
חייגו כעת: 055-970-5877

שליחויות בארץ

 

משלוח חבילה בארץ

שירות משלוחים בארץ / שליחויות בארץ ניתן בפריסה ארצית לכל חלקי הארץ וישנה אפשרות לבצע את המשלוח, אם הלקוח מבקש זאת, מהיום להיום עם שליח עד פתח הבית. או לחלופין איסוף המשלוח מנקודת איסוף שנקבעה. חשוב להיעזר בשירותיה של חברת שליחויות שמעניקה שירות אמין, יעיל אדיב ומהיר וברמה גבוהה.

שליחויות בארץ עם מעקב מהיר

לאחר שהמשלוח נלקח מכם אתם יכולים לעקוב אחריו בדרכו אל היעד באמצעות פרטי המעקב של החבילה שתקבלו מחברת השליחויות, לרוב אפשר לבדוק זאת בקלות באתר האינטרנט של החברה שבו תידרשו להזין את מספר המעקב במקום המיועד לכך ושם תקבלו את כל הפרטים לגבי החבילה בצורה מפורטת שתתן לכם את הרוגע בידיעה שהחבילה שלכם בדרך ואתם יודעים בדיוק מה מצבה ואיפה היא ממוקמת בדרכה אל היעד. 

משלוחים בארץ מדלת לדלת

שירות משלוחים בארץ של חברת שליחויות ישראל מספק שליחויות בארץ מדלת לדלת הוא שירות יחסית חדש בחברות השליחויות אבל יעל ומבוקש מאוד. בשירות זה, השליח אוסף את החבילה מבית הלקוח ומוסר אותו בבית הנמען. אם הזמנת השירות נעשית עד שעות הצהריים החבילה תיאסף באותו היום ותימסר בהקדם עד יום העסקים הבא אבל כדאי לבדוק זאת באופן נקודתי בהתאם למרחק ליעד. 

זהו שירות איכותי ומקצועי במיוחד מכיוון שכך הלקוח יכול להיות בטוח שהחבילה נאספה ותגיע ליעדה במהירות וביעילות. גם שירות זה מתבצע לכל היעדים ברחבי הארץ ואפשר לעקוב אחרי החבילה באמצעות מספר המעקב שיוצמד אליה בעת האיסוף. שירות זה יכול לתת מענה ללקוחות המעוניינים לשמור על דיסקרטיות הן של השולח והן של הנמען, או ללקוחות השולחים מסמכים חשובים וחסויים שלא כדאי שיעברו בין הרבה אנשים שיראו את התכולה של המעטפה החשובה.

משלוחים בארץ – שליחויות בארץ, מחירים לדוגמה:

גודל החבילה ומרחק המשלוח מחיר משלוח
מעטפה / חבילה 10-3 ק"ג בתוך העיר 30-70 ₪ 
מעטפה / חבילה 10-3 ק"ג עד 30 ק"מ 70-200 ₪ 
מעטפה / חבילה 10-3 ק"ג עד 50 ק"מ  130-400 ₪ 
מעטפה / חבילה 10-3 ק"ג עד 100 ק"מ 200-650 ₪ 
מעטפה / חבילה 3-10 ק"ג עד 200 ק"מ  400-1000 ₪ 
חבילה עד 20 ק"ג  40-800 ₪ בהתאם למרחק

שירות משלוחים בארץ / שליחויות בארץ הוא שירות שמתבצע במלוא האמינות וההגינות וזאת כדי שהחבילה שלכם תטופל בדרך הטובה ביותר מהרגע שהיא נאספת מכם ועד שהיא מגיעה ליעדה.
איתנו אתם יכולים להיות רגועים שהמשלוח שלכם בידיים טובות, מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת שירות מקצועי ואדיב במספר הטלפון: 055-970-5877