להזמנות:
055-970-5877

משלוח אקספרס

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

משלוח מהיר במהירות – אקספרס עם שליחוית ישראל

משלוח אקספרס הוא משלוח שמועבר לנמען באופן מידי ובצורה הכי מהירה שאפשר מהיום להיום. לכל חברת שליחויות יש את הגדרות הזמנים והתנאים שאיתם היא עובדת עבור משלוח שכזה, ולכן כדאי להתעדכן בכל הפרטים הנקודתיים טרם הזמנת השירות, כדי שתהיו בטוחים שהחבילה שלכם תגיע בזמן.

הזמנת משלוחי אקספרס מהיום להיום
משלוחים מהירים במיוחד בחברה המובילה בישראל
להזמנות חייגו כעת:
055-970-5877

שליחות אקספרס

משלוח חבילות בארץ אקספרס

עם השנים והתפתחות הטכנולוגיה, הכול הפך להיות מהיר וזמין יותר. כחלק מזה צמחה כאן תרבות ה'כאן ועכשיו' שגוברת מדי יום, גם אצל אנשים פרטיים בחיי היומיום וגם אצל חברות שונות בחיים העסקיים. כך צבר תאוצה שירות משלוח אקספרס שמאפשר משלוח חבילות אישיות ועסקיות בצורה דחופה, תוך זמן קצר מהיום להיום. 

אנו מתחייבים להגעת המשלוח ליעד תוך שעות בודדות מרגע הוצאתו לשליחות, ולכן שירות משלוחים זה משמש בעיקר עבור העברת מסמכים מקוריים דחופים שצריכים להגיע ליעדם במהירות האפשרית, כמו: מסמכים משפטיים, חוזים וכו' . צורך זה נדרש בעיקר במגזר העסקי והציבורי בעסקים כמו: משרד עורכי דין, בתי משפט, מוסדות ציבוריים ועוד.

משלוח אקספרס מהיום להיום

משלוח אקספרס מבטיח שהחבילה שלכם תגיע ליעדה באותו היום תוך כמה שעות. מרגע הזמנת השירות יגיע שליח שיאסוף את החבילה בצורה המהירה ביותר ויספק אותה בזריזות כשאתם תוכלו לעקוב אחר המשלוח לאורך כל הדרך. עם השנים הליך איסוף החבילה היה לפחות מסורבל והיום אפשר ליהנות ממשלוח מהיר במיוחד עם איסוף החבילה ומסירתה מהיום להיום.

משלוח אקספרס מהיום למחר

לרוב שירות משלוח אקספרס הוא מהיום להיום אבל כדאי לבדוק זאת מול חברת השליחויות כי יש לעיתים מגבלות מסוימות הקשורות למועד איסוף החבילה או ליעד. זאת כיוון שאי אפשר להבטיח את מסירת החבילה באותו היום, למשל: אם הלקוח מזמין את השירות עד השעה 12:00 החבילה תימסר לנמען עוד באותו היום אבל אם הלקוח הזמין את השירות לאחר השעה 12:00 החבילה תימסר לנמען רק ביום המחרת.

משלוח אקספרס מעיר לעיר

שירות משלוח אקספרס הוא המהיר ביותר שמציעות חברות השליחויות כאשר טווח מחירי המשלוחים משתנה בהתאם לגודל החבילה ומרחק המשלוח מעיר לעיר, לצורך דוגמה נשתמש בעיר תל אביב כעיר המוצא כאשר המחירים יכולים להשתנות בהתאם לגודלה של  החבילה: 

נקודת מסירה מחיר משלוח משוער
שליחות בתוך העיר  110 ₪ 
ירושלים 450 ₪ 
חיפה  490 ₪ 
ראשון לציון 230 ₪ 
פתח תקווה  160 ₪ 
אשדוד 350 ₪ 
נתניה 320 ₪ 
באר שבע 720 ₪ 
בני ברק 120 ₪ 
חולון 160 ₪


חברת השליחויות, שליחויות ישראל, מבטיחה שירות משלוח אקספרס אמין, בטוח, יעיל, מקצועי ואיכותי באמצעות עובדים מנוסים ומיומנים ובמחירים הוגנים ונוחים לכל כיס.
אתם מוזמנים לנסות כבר עכשיו וליהנות ממשלוח מהיר ושירות בלתי-מתפשר,
צרו איתנו קשר במספר הטלפון: 055-970-5877 ותהיו בטוחים שהחבילה שלכם תגיע בצורה המהירה והבטוחה ביותר, לא תתאכזבו! נשמח לספק לכם שירות מעל המצופה, מתי שתרצו ולאן שתרצו.