להזמנות:
055-970-5877

משלוח בינעירוני

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

משלוח בינעירוני מהיר עם חברת שליחויות אמינה

משלוחים בישראל מבוצעים ב־3 דרכים אפשריות – משלוח עירוני, משלוח בינעירוני, משלוח פנים ארצי, וכו'. המשלוחים הנפוצים ביותר הם משלוחים עירוניים ובינעירוניים, הם הנפוצים והמשומשים ביותר ברחבי הארץ. בדף זה, חברת שליחויות ישראל, מספרת לראשונה מהו משלוח בינעירוני, מהו המחירון המשוער לצרכן, ועוד. כל מה שרציתם לדעת על משלוח בינעירוני נמצא בדף זה, כל המידע הנכון והמדויק, ממש כאן. מתחילים.

משלוח בינערוני בכל רחבי הארץ
משלוח מעיר לעיר עושים רק עם שליחויות ישראל
אנחנו מספקים משלוחים ברחבי הארץ
מחירים נוחים כולל זמינות מיידית

להזמנות חייגו כעת:
055-970-5877

משלוח בינעירוני

שליחות בינעירונית – מה זה אומר?

שליחות בינעירונית מתייחסת להעברה פריטים, חבילות, מוצרים, או מכתבים לעיר הקרובה או האחרת ביותר. במילים אחרות, שילוח בינעירוני מתקיים בין העברת תכולה מעיר לעיר, בצורה הגיונית ואידיאלית ביותר. אם זאת, השליחות לא מתייחסת למעבר בין מחוזים. זאת אומרת, העברת משלוחים בין מחוז הדרום, למרכז, לא ריאלית, לא לגיטימית, לא משתלמת, ולא אפשרית בשליחויות בינעירוניות. דוגמא – שליחות בין כפר סבא לחדרה, לא אפשרית. לעומת זאת, שליחות בין כפר סבא לרעננה או הרצליה אפשרית ובמסגרת השירות.

איך זה בעצם עובד? השליח מגיע לאזור המוצא, לוקח את החבילה, ומוסר אותה ליעד, בעיר הקרובה. לעיתים קרובות, השליח יידרש לחזור לאזור המוצא, לאחר איסוף הנתונים מהנמען, לדוגמא – טופס מסוים. וזאת, במידת האפשר, במידת הצורך בהתאם לדרישה. שליחויות עירוניות נפוצות למסירת מכתבים או חתימת טפסים, העברת תכולה או מסירת מוצרים, וכו'. מחפשים שליחות בינעירונית? איכותית, מהירה ומקצועית? הגעתם למקום הנכון! שליחויות ישראל תעשה זאת בעבורכם בצורה מושלמת ואידיאלית.

כמה באמת זה עולה – מחירון שליחות בינעירונית

המחירים עבור שליחות בינעירונית משתנה לפי מס' מדדים: מרחק היעד, נפח וגודל החבילה, וסוג הדחיפות. המחירים עבור שליחות בינעירונית מתחילה ב־100 ₪ ויכולה להסתיים ב־500 ₪ לכל היותר, בהתאם לדרישה. ברוב המקרים, התנאים לעסקה הם פשוטים – אתם מציבים את התנאים והנתונים, ומקבלים הצעת מחיר. בהתאם לנתונים שציינתם, הצעת המחיר משוכללת בהתאם, בהתאם לדרישות הלקוח ורמת הדחיפות.

ברוב המקרים, שליחות בינעירונית נדרשת כאשר יש צורך בחתימה על טפסים, שליחה של מכתבים מסוימים, שליחה של חבילות או מוצרים דחופים, וכמובן שליחה משפטית אשר מחייבת מהירות והתחייבות. כעת, כל שנותר הוא לבחור את החברה המובילה, ולצפות במחירים המשוערים לצרכן.

 

אז כמה זה יעלה לכם? לפניכם טבלה מעודכנת לשנת 2022 אודות מחירון שליחות בינעירונית:

סוג השירות מחיר משוער ב־₪
מה המחיר למשלוח בינעירוני מהיר החל מ־120 ₪
המחירים עבור משלוח בינעירוני רחוק החל מ־400 ₪
המחיר למשלוח בינעירוני עד 30 ק"מ החל מ־ 300 ₪
התעריפים עבור משלוח בינעירוני של 50 ק"מ ויותר החל מ־ 350 ₪
המחירון עבור משלוח בינעירוני של חבילה קטנה החל מ־ 180 ₪
כמה עולה משלוח בינעירוני מהיום למחר החל מ־150 ₪
שליחות בינעירונית מעיר לעיר עד 100 ק"מ החל מ־500 ₪
משלוח בירושלים מחיר טלפוני בלבד
משלוח בחיפה מחיר טלפוני בלבד


*המחירים משוערים ולא סופיים, ניתנים לשינוי בכל עת, בהתאם לתקנון שליחויות ישראל.

 

למה לבחור דווקא בשליחויות ישראל – מכמה סיבות

שליחויות ישראל הוקמה במטרה לספק שליחויות בינעירוניות, שליחויות עירוניות, ושליחויות פנים ארציות. בשליחויות ישראל אתם מקבלים שירות עם אחריות, אמא ואבא, חברה שלא מאכזבת ודואגת ללקוחות שלה. וכעת, לשאלה הגדולה ביותר – למה לבחור דווקא בשליחויות ישראל? מה הייחוד שלנו? הנה כמה סיבות: הראשונה, שירות מהיר ומקצועי ללא פשלות. השנייה, מיטב מהשליחים עם ניסיון רב, למניעת הפתעות בדרך. השלישית, עמידה בזמנים וביעדים, התחייבות מדויקת. הרביעית, שליחויות בפריסה ארצית, לכל רחבי הארץ. החמישית, מגוון רחב של סוגי שליחויות – שליחות משפטית, שליחות מהיום להיום, שליחויות אקספרס, ועוד.

מעוניינים בפרטים נוספים? מעוניינים בשירותי שליחות בינעירונית? התייעצו עוד היום עם הצוות המקצועי. לקבלת הצעת מחיר בחינם, פרטים נוספים והצטרפות כלקוחות, התקשרו עוד היום – 055-970-5877. אנחנו זמינים לכל שאלה, התייעצות, או מענה טלפוני. לצידכם תמיד, הצוות המקצועי של שליחויות ישראל.