להזמנות:
055-970-5877

שירות משלוחים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

שירות משלוחים מהיר בכל הארץ

מחפשים שירותי משלוחים? אנחנו מספקים שירות שליחים מהיר ואיכותי בארץ, העברות ממקום למקום עם שליחים מנוסים, זה יכול להיות למסעדות או סופרמרקט, אנחנו מגיעים עד בית הלקוח בכל רחבי הארץ במהירות ותוך כדי מתן שירות יעיל ואיכותי.

שירותי שליחויות ברמה גבוהה
חברת שליחויות לאנשים פרטיים או עסקיים

זמינים 24 שעות להזמנות
הצעת מחיר טלפונית חינם
חייגו כעת:
055-970-5877

שירות משלוחים

חברת שליחויות לאנשים פרטיים וגם לחברות וארגונים

כל אחד מאיתנו, לפחות פעם אחת בחיים נדרש לשלם או להשתמש בשירותי המשלוחים בישראל, המקומיים. השירות מתחלק לשני מישורים: שירותי משלוחים לאנשים פרטיים ושירותי משלוחים לעסקים וחברות בע"מ. שירותי משלוחים בזמנים סבירים יהיו זולים יותר לעומת שירותי משלוחים מהיום להיום, ושירותי אקספרס. במאמר זה, חברת שליחויות ישראל מספקת אודות שירות המשלוחים: למה צריך את זה, קצת על השירות וכיצד זה עובד בישראל, וכמה באמת תשלמו עבור שירות משלוחים כזה או אחר. קדימה, מתחילים.

שירותי משלוחים לפרטיים – למה צריך את זה בכלל

שירות משלוחים הינו שירות חיצוני המוצע על ידי חברה חיצונית אשר מתמחה בשירותי משלוחים לפרטיים. אנשים פרטים זקוקים לשירותי משלוחים עבור העברת מוצרים ממקום למקום, פריטים מסוימים, וחפצים. לדוגמא: אם הזמנתם מוצר ממחסן או חברה מסוימת וזמני המשלוח די גבוהים, ניתן להשכיר את שירותיה של חברת שליחויות פרטית ולחסוך את זמני ההגעה. במילים אחרות, חיסכון מרבי והגעה של המוצר במהירות. מדובר בסיבה אחת ולגיטימית, ישנם סיבות נוספות ואחרות. אז למה צריך את זה בכלל? מכמה סיבות:

 • הגעה מהירה יותר של פריטים – שירותי המשלוחים חוסכים לכם טרחה רבה וכמובן זמן יקר. אם פריט מסוים או חבילה התעקבה מסיבות כאלה ואחרות, ניתן להזמין חברת משלוחים פרטית לאיסוף הפריט או החבילה מכל מקום. זה נדרש ולגיטימי כאשר הדבר מקבל דחיפות עליונה, לדוגמא: מוצר שאנחנו מחכים לו הרבה זמן, או מסמך שחייב להגיע בשבוע הנוכחי. ללא ספק, שירותי משלוחים חיצוניים יספקו לכם הגעה מהירה יותר, שירות מצוין, וסיבות להצדקת המשימה.
 • העברה פריטים ומסמכים רגישים בצורה בטוחה – לעיתים רחוקות אנחנו נדרשים להעביר חומרים רגישים, מסמכים חשובים וסודיים, ואפילו כסף מזומן או צ'קים למקור רחוק מאיתנו. זו סיבה מספיק טובה ומצוינת להיעזר בשירותיהם של חברות משלוחים פרטיות. ניתן להעביר חומרים רגישים, מסמכים חשובים, חוזים הנדרשים בחתימה, ודברים נוספים בעלי ערך מוסף. הסודיות מובטחת.
 • הגעה עד לפתח הדלת (לא צריך לצאת מהבית) – שירותי משלוחים לפרטיים יספקו לכם זמני הגעה מהירים, מערך שליחים גדול ומאין, וכמובן הגעה של המשלוח עד לפתח הדלת, ללא יציאה מהבית. השירות נפוץ, מוצדק, ונגיש במיוחד בתקופות הקורונה ועד היום. אם אתם מעוניינים לחסוך בזמן, מדובר על סיבה מספיק טובה להשתמש בשירותיה של חברת משלוחים.

 

אלה הם שלושת הסיבות המוצדקות והמוערכות להזמנת שירותי משלוחים פרטיים עד הבית. ברוב המקרים, חברות המשלוחים יספקו את המענה והפתרון הטוב ביותר, ללא איחורים מסוימים, ועם שירותי הפצה מעולים. וכעת, לגבי המחירים – כמה זה באמת עולה? בפסקה הבאה נדון בסוגיה המעניינת והנפוצה.

שירותי משלוחים לעסקים – מהם היתרונות

אם אתם מנהלים עסק קטן ומצליח, אתם בוודאי מרגישים את "אי הוודאות" והעומס הכבד שמתבצר לו. עסקים קטנים נוטים לבצע את המשלוחים המקומיים בצורה פרטנית באמצעות הרכב הפרטי או העסקי. בעקבות זאת, אותם העסקים מנצלים את הזמן בצורה פחות טובה, יוצרים "לחץ" בעסק ודברים לא נעימים. ניתן להשתמש בשירותי משלוחים חיצוניים להעברת מוצרים ללקוחות, להעביר מסמכים וקבלות, ועוד הרבה. אז למה באמת עסקים זקוקים לשירותי משלוחים? הנה כמה יתרונות עבור שירותי משלוחים לעסקים:

 • לא צריך לצאת מהעסק (חיסכון בזמן) – אם אתם עושים משלוחים ללקוחות, כדאי שתפסיקו. אם בזמן המשלוחים העסק נסגר בלית ברירה, ייתכן שאתם פשוט מפסידים עסקאות אחרות ונוספות. שירותי משלוחים לעסקים יספקו לכם את המענה הטוב ביותר, ללא יציאה מהעסק ועם חיסכון מרבי בזמן. במילים אחרות, מישהו אחר מבצע את המשלוח במקומכם וחוסך לכם זמן וטרחה רבה. ללא ספק, מדובר ביתרון עצום ובולט, במיוחד לבעלי עסק וחנויות פעילות. *בזמני לחץ וזרימת לקוחות לא תמיד אפשר לצאת למשלוח ולכן מדובר ביתרון די ניכר ומשמעותי.
 • מהלך שיווקי כחלק ממתן שירות ללקוחות – הרבה מאוד עסקים בישראל מספקים שירותי משלוח עד לבית הלקוח ללא עלות, וזאת כחלק ממתן שירות מקומי ללקוחות. החל מסכום הזמנה מסוים ניתן להוציא משלוח עד לבית הלקוח, כחלק ממהלך שיווקי חכם. בנוסף, השיטה מעניקה "טריגר" וסיבות מספיק טובות להזמין מוצרים נוספים בעסק או בחנות.
 • הלקוחות מקבלים את המוצרים במהירות גבוהה – אם מאיזה שהיא סיבה הלקוחות מתלוננים על איחורים, שירות מסירה מזעזע, ודברים שאינם נעימים, ניתן להשתמש בשירותי משלוחים חיצוני. ללא ספק, שירותי משלוחים יעניקו לכם פחות תלונות מלקוחות ויספקו את המוצרים במהירות גבוהה, ללא איחורים או עיקובים יחד עם שירות מנצח.
 • חיסכון בכסף (זמן = כסף) – אם עד היום הייתם צריכים לסגור את העסק בשביל לשלוח כמה מוצרים ללקוחות שלכם, כיום הדבר שונה לגמרי. סגירה של העסק, בזבוזי זמן, כל זה שווה כסף. תבינו, הזמן שלכם שווה המון כסף וניתן לייעל אותו בצורה טובה יותר. שימוש בשירותי משלוחים לעסקים יהיו בחירה מושלמת, יחסכו לכם זמן רב בעשיית משלוחים, ויספקו לכם את התמורה הטובה ביותר. בזמן שאתם עושים כסף בחנות או בעסק, אתם יודעים שיש חברה שמספקת את המוצרים במקומכם עם שירות מצוין ויחס אישי.

 

 • פתרון אידיאלי להורדת זרימת לקוחות בעסק – אם אתם עמוסים, מרגישים שאתם על סף קריסה, ייתכן ששירותי משלוחים לעסקים דווקא יתאימו לכם מאוד. אם הלקוחות רגילים לבקר בעסק או בחנות לעיתים קרובות, ובעקבות זאת קיימת זרימת לקוחות גדולה לעסק זה יכול להיות טוב ולא טוב. ללא ספק, זרימת קהל לקוחות זה טוב ומצוין כל עוד שאתם מצליחים להסתדר עם העומס. אם לא, ניתן לייצר שירותי משלוחים מקומיים ולספק ללקוחות את המוצרים עד לפתח הבית. דבר כזה יגרום להפחתת הלחץ וזרימת הלקוחות בעסק מבלי להפסיד כסף. ללא ספק, שירותי משלוחים לעסקים יספקו לכם פתרון אידיאלי במצבי לחץ, בחנות או בעסק.

 

אלה הם חמשת היתרונות העיקריים והנפוצים ביותר במתן שירותי משלוחים לעסקים, הכוח במשלוחים עצום. לפני הכל, לפני שאתם רצים וחותמים על הסכם התקשרות עם חברת משלוחים כדאי לדעת את העלויות. לא לכל חנות או בעל עסק זה ישתלם, וכדאי להבין כמה אתם ריווחים קודם, וכמה תהיו ריווחים אחרי המשלוח. זה גם בסדר להגיד לא, כל עוד שהשירות תורם לכם ואתם מרוויחים לא מעט כסף, שירותי משלוחים יתאימו. כדאי ומומלץ להתייעץ עם יועץ עסקי או אנשי כלכלה וניהול עסק לקבלת תשובה ישירה וטובה יותר.

 

 

שירותי משלוחים עד הבית – כמה זה באמת עולה

שירותי משלוחים עד הבית הם שירות שמאפשר שליחת מסמכים, דפים עם חתימות, תשלומים, אוכל, והפצה. השירות ניתן ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, השירות גם ניתן עבור בעלי אתרי אינטרנט שדרושים במשלוח. אז כמה זה באמת יעלה לכם? בשנת 2023, שירותי המשלוחים מתחילים החל מ- 50 ₪ ועד ל- 200 ₪. שליחות עירונית היא בעלות החל מ- 50 ₪, לעומת זאת, שליחות בין עירונית תעלה לכם החל מ- 80 ₪. המחירים משתנים בהתאם לדרישות המשלוח, למרחק הנסיעה, ולפרמטרים נוספים. אז כיצד המחיר באמת מתומחר אצל חברות השליחויות? הנה כמה פרמטרים שמרכיבים את המחיר הסופי:

 1. סוג המשלוח המועדף – ישנם שלושה סוגי משלוח: משלוח פריטים (חבילות, מסמכים וכו'), משלוח מוצרים, ומשלוחי אוכל כאלה ואחרים. חברת השליחויות מתמחרת את העלות הסופית לפי סוג המשלוח, וכמובן לפי גודל ומשקל החבילה או הפריט. בהתאם לסוג המועדף, הצעת המחיר תישלח ללקוח בהמשך לפרמטרים נוספים. ללא ספק, ככל שהחבילה גדולה וכבדה המחיר ישתנה בהתאם.
 2. מהירות המשלוח (אקספרס, או רגיל?) – מהירות המשלוח היא פרמטר שמשפיע רבות על המחיר. ישנם הבדלים מהותיים בין משלוח אקספרס מהיר (עד הבית) לבין משלוח רגיל ואיטי יותר. התעריפים שונים מכיוון שזה דורש מחברת השליחויות להיות יצירתית יותר, לפנות עובדים, ועוד. לדוגמא: אם משלוח רגיל יעלה לכם 50 ₪ משלוח אקספרס יתחיל במחירים של החל מ- 80 ₪. ללא ספק, מהירות המשלוח היא אחד מהמדדים שמייקרים את עלויות המשלוח בישראל.
 3. מרחק נסיעה (KM) – מדד נוסף שכדאי להכיר: מרחק הנסיעה בין מקום היעד למקום המוצא. כאשר חבילת שליחויות מרכיבה את הצעת המחיר היא מתחשבת בפרמטר מאוד חשוב: מרחק הנסיעה ב- KM, ככל שמרחק הנסיעה יהיה בטווח גדול יותר המחיר יהיה גבוהה הרבה יותר. לדוגמא: משלוח של פריטים עד 30 ק"מ יעלו לכם החל מ- 250 ₪. לעומת זאת, משלוח של פריטים ומוצרים של מעל 30 ק"מ יעלו לכם החל מ- 350 ₪ וצפונה. ללא ספק, מרחק הנסיעה מהווה חשיבות רבה על המחיר.

 

אלה הם המחירים עבור שירותי משלוחים עד הבית, שירותי משלוחים רגיל ואקספרס כאחד. בנוסף, שלושת הפרמטרים שציינו הם חלק קטן מהפרמטרים אשר מרכיבים את הצעתה הסופית של חברת השליחויות. אם קיים לחץ תמידי אצל החברה, ואתם חייבים שהמשלוח יצא באותו היום, התעריף יהיה גבוהה פי 10. מרחק הנסיעה, סוג המשלוח המועדף, ומהירות המשלוח הם אלה שירכיבו את הצעת המחיר הסופית ללקוח.

מחפשים שירותי משלוחים בארץ בהתאמה אישית? הגעתם למקום הנכון! חברת שליחויות ישראל תספק לכם את המשלוחים המהירים ביותר בארץ, בפריסה ארצית או עירונית, ויחד עם שירות לקוחות מנצח. מעוניינים בהזמנה גדולה ועל בסיס קבוע? התייעצו איתנו ונשמח לספק לכם הצעת מחיר בהתאם. לפרטים נוספים ולקבלת מידע נוסף התקשרו עכשיו 050-970-5877