להזמנות:
055-970-5877

שליחות משפטית

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

שליחות משפטית מהירה בכל הארץ

חברות המספקות שירות שליחויות לעורכי דין ובעיקר שליחויות משפטיות מציעות משלוחים לבתי משפט, משלוחים בתחום המקרקעין, משלוחים של דיני חברות ועוד מסירות משפטיות לגורמים שונים, פרטיים או רשמיים. החברות הללו מעסיקות צוות שליחים מיומן שמכיר את ההתנהלות מול הרשויות המשפטיות.

שליחות/מסירות משפטית עם מחירון קבוע
עובדים בכל רחבי הארץ
איתור ומסירה משפטית
שליחת חוזים לחתימה

שליחת כתבי תביעה
מסירה אישית של כתב תביעה!

מספקים שירות מהיר, איכותי ואמין

להזמנות חייגו כעת:
055-970-5877

שליחות משפטית

חברת שליחויות עבור שליחות משפטית

תחום שליחויות משפטיות הוא רגיש מאוד, מחייב סודיות מלאה, דיוק בלוח הזמנים, שירות בטוח ומהיר והכרה של כל התהליכים הביורוקרטים שנדרשים במערכת המשפט. אנשי המשפט ובייחוד עורכי-הדין המעבירים את כל היום שלהם בריצות בין בתי-משפט והמשרדים השונים, משתמשים בתדירות גבוהה בחברות שליחויות לצורך מסירות משפטיות. סדר היום שלהם דורש חברה מקצועית ואמינה שתפעל כמעין זרוע מבצעת שלהם שתבצע את המשימות בצורה הטובה ביותר, שתחסוך להם זמן בעבודה המורכבת והשוטפת שלהם.

שליחויות משפטיות כוללות לרוב העברת חוזים, פתיחת תיקים וטיפול בתיקים משפטיים בתחומים שונים, כמו: תיקי בית משפט, תיקי משטרה ותיקים רפואיים המצריכים חיסיון, הגשת בקשות ומסמכים מקוריים למוסדות בכל הארץ, בירורים וטיפולים בדואר משפטי, שליחויות של מסמכים שונים ללקוחות פרטיים, הוצאות נסח טאבו ושאר ענייני מקרקעין ועוד.

שירותי שליחויות משפטיות

שליחות משפטית חייבות להיעשות במהירות ובמקצועיות ומעבר לזה, בייצוגיות וברשמיות. הלקוחות אשר משתמשים בשירות של שליחויות משפטיות מצפים מחברת השליחויות שאיתה הם עובדים שתייצג אותם בכבוד ותהיה באיזשהו מקום הפנים של מי שעומד מאחורי מסירת המשלוח שכן הרבה מן המשלוחים נמסרים למוסדות כמו בתי-משפט ולאנשים מכובדים כמו עורכי-דין.

חברות שליחויות משפטיות מספקות שירותים לעסקים גדולים וקטנים ולרוב הן מחזיקות בניסיון רב ובמקצועיות רבה כאשר המשלוחים שיוצאים ממנה קיימים בפריסה ארצית וההתחייבות היא למהירות וליעילות, השליח מחויב להחתים את מקבל המשלוח וכך הלקוח השולח יכול להיות בטוח שהחבילה התקבלה ביעד. ישנן חברות שליחויות רבות המתמחות בשליחויות משפטיות ונותנות מגוון שירותים, כמו: משלוח מעורך-דין ללקוח או לקולגה שלו וההיפך, משלוחים אל ומבית המשפט וביצוע מסירות משפטיות שונות, הגשת בקשות ומסמכים לבתי-משפט, הוצאה לפועל, רשם החברות ועוד, החתמת מסמכים בבתי-משפט, פתיחת תיקים, צילום תיקים שונים וכו'.

מחירון שליחויות משפטיות ומסירה משפטית

מחיר שליחות משפטית משתנה בהתאם לפרמטרים מסוימים, כמו: דחיפות השליחות, מורכבות המשלוח, מרחק השליחות מהיעד, סוג המשלוח מבחינת גודל, רמת האבטחה והאם מדובר במסירה אישית או שליחות רגילה.
מחיר שליחויות משפטיות שונה ממחיר שליחויות רגילות מכיוון שעל השליח מוטלות משימות נוספות מעבר למסירת המשלוח ולרוב השליחות כרוכה בהמתנה בתור או בהמתנה לחתימה, מסירה נוספת של המשלוח וכו'. 

מרחק המשלוח מחיר משלוח
שירות מסירה / שליחות משפטית בתוך העיר 90-150 ₪
שירות מסירה / שליחות משפטית עד 50 ק"מ 150-250 ₪
שירות מסירה / שליחות משפטית עד 100 ק"מ 250-500 ₪
שליחויות משפטיות בצפון 100-200 ₪

* המחיר כולל משלוח עם אישור מסירה משפטית.

אם אתם צריכים לבחור חברת שליחויות מקצועית שתבצע עבורכם את כל סוגי המשלוחים המשפטיים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במספר הטלפון: 055-970-5877 ולקבל שירות מקצועי ואמין שיתייחס למשלוחים שלכם ברגישות ובמלוא תשומת הלב.